Menü
Alışveriş Sepetim

250 TL ve ÜZERİ KARGO BEDAVA

Tahıllar

Model: 11-063
İçindekiler: %100 Fındık unu.*Hayvansal kaynaklı bileşen içermemektedir. **Alerjen Uyarısı: fındık alerjendir. Kullanım Şekli: toz kıvamındadır, un kullanılan her alanda kullanılabilir. Muhafaza Koşulları: rutubetsiz bir yerde, ağzı kapalı ve oda sıcaklığında muhafaza ediniz.Menşei: T..
68,00₺
Model: 11-082
İçindekiler: %100 organik badem unu.*Hayvansal kaynaklı bileşen içermemektedir. **Alerjen Uyarısı: badem alerjendir. Kullanım Şekli: toz kıvamındadır, un kullanılan her alanda kullanılabilir. Muhafaza Koşulları: rutubetsiz bir yerde, ağzı kapalı ve oda sıcaklığında muhafaza ediniz. ..
100,00₺
Model: 11-054
İçindekiler: %100 Organik Hindistan Cevizi Unu.Kullanım Şekli: Toz kıvamındadır, un kullanılan her alanda kullanılabilir. Muhafaza Koşulları: Rutubetsiz bir yerde, ağzı kapalı ve oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Menşei: Sri Lanka .btn{text-transform: capitalize;} Ürünlerimiz ilaç..
75,00₺
Model: 11-080
The LifeCo Organik Kakao Parçacıkları Criollo çeşidi kakaodan elde edilmektedir. Kökeni Orta Amerika olup, meyvesinde bulunan zengin kakao yağı ve aroması ile acı olmayan düşük asit özelliği ile kalitesi en yüksek olan kakao çeşididir. Nadir olarak yetiştirilmesi ve kompleks lezzeti ile dünyanın en ..
75,00₺
Model: 11-079
The LifeCo Organik Kakao Tozu / The LifeCo Organic Cocoa PowderThe LifeCo Organik Kakao Tozu 100 gr. “%12 oranında kakao yağı içermektedir.The LifeCo Organik Kakao Tozu Criollo çeşidi kakaodan elde edilmektedir. Kökeni Orta Amerika olup, meyvesinde bulunan zengin kakao yağı ve aroması ile acı olmaya..
75,00₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)