Menü
Alışveriş Sepetim

250 TL ve ÜZERİ KARGO BEDAVA

Özel Macunlar

Marka: Makren Model: MAK-00110
İçindekiler: Ham Bal,Arı Sütü,Polen,Ginseng, Çakşir Kökü, Tribulus Terrestris (Demir Dikeni,Kakule,İncir,Çörek Otu,Nar,Zeytin,Üzüm.)Kullanım Bilgisi: kullanmadan önce macunu iyice karıştırınız. Yemeklerden önce günde 2 tatlı kaşığı kullanılması tavsiye edilir. .btn{text-transform: capitalize;..
89,00₺
Marka: Makren Model: MAK-00109
Makren 7 Şifa Kadın .btn{text-transform: capitalize;} Ürünlerimiz ilaç değildir, bitkisel takviye niteliğindedir. İlgilendiğiniz ürünler ile ilgili detaylı bilgi almak için, bize aşağıdaki iletişim bilgilerinden haftanın 7 günü (09.00-21:00) ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri: ..
89,00₺
Marka: Makren Model: MAK-00100
Makren Hmrd Krem Set1 adet krem, 2 adet macundan oluşan HMRD Set, Helal Sertifikalı, Nebevi hemoroid formülü ile üretilmiş doğal bir üründür.  Herhangi bir katkı maddesi ya da koruyucu yoktur. .btn{text-transform: capitalize;} Ürünlerimiz ilaç değildir, bitkisel takviye niteliğinde..
225,00₺
Marka: Vahşi Kuvvet Macunu Model: MAK-00133
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. **Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.** .btn{text-transform: capitalize;} Ürünlerimiz ilaç değildir, bitkisel takviye niteliğ..
60,00₺
Tempo Macunu Tempo Macunu
Çok Satanlar
Marka: Vahşi Kuvvet Macunu Model: MAK-00125
İçindekiler Süzme çiçek balı Dut pekmezi Soya unu Demir dikeni Havlıcan Keçi boynuzu Ginseng Singo biloba Polen Propolis İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. ..
115,00₺
Vahşi Macun Vahşi Macun
Çok Satanlar
Marka: Vahşi Kuvvet Macunu Model: MAK-00126
Paket İçeriği 230 gr Macun KullanımıTek yapmanız gereken en az 2 saat önce 1 tatlı kaşığı Vahşi macunu iyice karıştırıp, bol su ile tüketmenizdir. Tadı harikadır. Diğerleri gibi damağımızda acımsı tat bırakmaz. Dikkat: Detaylar için tıklayınız. İlgili yasa ve yönetmelikler gere..
240,00₺
K.A.B Macunu K.A.B Macunu
Çok Satanlar
Marka: Makren Model: MAK-00119
İÇİNDEKİLER Keçi boynuzu özü Öğütülmüş çörek otu Keçi boynuzu tozu Isırgan tohumu Turp tohumu Öğütülmüş siyah üzüm çekirdeği Çam reçinesi. KULLANIM BİLGİSİ İyice karıştırıp bir tatlı kaşığı yedikten sonra üzerine bir bardak su içiniz. İlgili yasa ve yönetmelikler gere..
120,00₺
Vahşi 5’li Paket Macunu Vahşi 5’li Paket Macunu
Çok Satanlar
Marka: Vahşi Kuvvet Macunu Model: MAK-00127
Paket İçeriği: 5 Paket 15 gr Macunu Kullanımı Tek yapmanız gereken en az 2 saat önce 1 paket Vahşi Macunu iyice karıştırıp, bol su ile tüketmenizdir. Tadı harikadır. Diğerleri gibi damağımızda acımsı tat bırakmaz. Dikkat: Detaylar için tıklayınız. İlgili yasa ve yönetmelikle..
134,00₺
Vahşi Set Macun Vahşi Set Macun
Çok Satanlar
Marka: Vahşi Kuvvet Macunu Model: MAK-00137
Paket İçeriği 230 gr Macun 5 Paket 15 gr Macun G. Krem Kullanımı Tek yapmanız gereken en az 2 saat önce 1 tatlı kaşığı Vahşi macunu iyice karıştırıp, bol su ile tüketmenizdir. Tadı harikadır. Diğerleri gibi damağımızda acımsı tat bırakmaz. Dikkat: Detaylar için tıklayınız. ..
400,00₺
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)