Menü
Alışveriş Sepetim

250 TL ve ÜZERİ KARGO BEDAVA

Hakkımızda

MAKREN, bir Palmiye Kuruyemiş markasıdır.

1990 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir şirket olan Palmiye Kuruyemiş, bugün 8 fiziksel mağazası ile hizmet veren, %100 doğal ürünleri, en taze haliyle tüketicilerine ulaştıran kurumsal bir şirkettir.

Makren markası altında %100 organik, %100 yerli üretim ürünleri tüketicileri ile direkt olarak buluşturmaktadır.

Makren markalı ürünler, üstün kalite sınıfına sahiptir. İçeriğinde kullanılan tüm ürünler %100 doğal, en iyi kaliteye sahip organik ürünlerdir.

Müşteri memnuniyetinde esas aldığımız en iyi ürün ve en kaliteli hizmeti; “Farkımız Kalitemiz” sloganıyla vurgulayan şirketimiz, kaliteli ürün standartlarından asla ödün vermeden çalışır. Bu anlamda tüm sertifikalarımız eksiksiz ve tamdır.

Ülkemizin en verimli coğrafyalarında, uzmanlarımız tarafından seçilen ürünler, laboratuvarlarımızda uygulanan testlerden geçtiği takdirde, satışı yapılmaktadır. İnsan sağlığı konusunda ürün hijyenine gösterdiğimiz hassasiyet ile paketleme sürecide dahil olmak üzere ürünlerimiz el değmeden tüketici ile buluşmaktadır.

ISO 9001 ve ISO 22000 Kalite Belgelerine sahip, Avrupa standartlarına uygun ürün çeşitlerimiz ile müşterilerimize en iyisini sunmak için büyük hassasiyet gösterilmektedir.

Genişleyen ürün gamımız, ürün ve hizmet kalitemiz, sağlığa verdiğimiz önem ve geniş pazarlama ağımız ile MAKREN, bir Türkiye Markasıdır!