Menü
Alışveriş Sepetim

250 TL ve ÜZERİ KARGO BEDAVA

Çocuklara Özel Ürünler

Model: MAK-4001
Bebeklerde haricen, topuk ve karın bölgesine bir damla şeklinde kullanılır. Yetişkinler için haricen ve dahilen uygundur. 15 ml. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve kullanım tavsiyeleri için, şirketimize aşağıdaki iletişim kanallarından hemen şimdi ulaşabilirsiniz.*Ürünlerimiz ilaç değildir, b..
64,00₺
Marka: Safura Model: MAK-01205
Ürünlerimiz İlaç Değildir.Safura Doğal Arı Sütü.İlgili yasa ve yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek bitkisel destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır...
169,00₺
Marka: Makren Model: MAK-1207
Ürünlerimiz ilaç değildir.Göktepe Bozkır Tahini Türkiye'nin En İyi Tahini olup Konya'dan gelmektedir. Çifte Kavrulmuş Tahin parmaklarınızı yemenize sebep olacaktır. Çocuk-Yetişkin-Yaşlı gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. YERLİ SUSAMDAN YAPILMAKTADIR!  İlgilendiğiniz ürünler ile ilgili detaylı..
55,50₺
Marka: Makren Model: MAK-00120
İÇİNDEKİLERKeçiboynuzu Özü UYARI ve SAKLAMA KOŞULLARI Güneş ışığından uzak, serin ve kuru alanda muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde ve kendi ambalajı içerisinde saklayınız. İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon bel..
43,00₺
Marka: Makren Model: MAK-3032
PAKET İÇERİĞİ HATMİ EKSTRESİ ZENCEFİL EKSTRESİZERDEÇAL EKSTRESİKUŞBURNU EKSTRESİKEÇİBOYNUZU EKSTRESİ OKALİPTÜS EKSTRESİ PROPOLİS EKSTRESİ Ürünlerimiz ilaç değildir.100 ml 10 günlük kullanım için uygundur. İlgilendiğiniz ürünler ile ilgili detaylı bilgi almak için, bize aşağı..
150,00₺
Marka: Makren Model: MAK-3033
PAKET İÇERİĞİ HATMİ EKSTRESİ ZENCEFİL EKSTRESİZERDEÇAL EKSTRESİKUŞBURNU EKSTRESİKEÇİBOYNUZU EKSTRESİ OKALİPTÜS EKSTRESİ PROPOLİS EKSTRESİ Ürünlerimiz ilaç değildir.200 ml 20 günlük kullanım için uygundur. İlgilendiğiniz ürünler ile ilgili detaylı bilgi almak için, bize aşağı..
225,00₺
Makren Carvacrol Bitkisel Karışım Kekik Macunu Makren Carvacrol Bitkisel Karışım Kekik Macunu
Yeni Ürün
Marka: Makren Model: MAK-9624
İçindekiler Saf Kekik Yağı (Carvacrol) Keçi Boynuzu PekmeziTarçınZerdeçalZencefilNaneDoğal BalDağların Eteklerinde Alınmış Bir Derin Nefes Gibi… 230 gr Ürünlerimiz ilaç değildir.İlgilendiğiniz ürünler ile ilgili detaylı bilgi almak için, bize aşağıdaki iletişim bilgilerinden haftanın ..
165,00₺
Makren ÇCK Bitki Özütü
Yeni Ürün
Marka: Makren Model: MAK-506
PAKET İÇERİĞİ Saf Arı Sütü Sıvı PropolisÇörek Otu EkstresiEkinezya Ekstresi Ürünlerimiz ilaç değildir.100 ml 10 günlük kullanım için uygundur. İlgilendiğiniz ürünler ile ilgili detaylı bilgi almak için, bize aşağıdaki iletişim bilgilerinden haftanın 7 günü (09.00-21:00) ulaşabilirsini..
150,00₺
Model: MAK-01203
Ürünlerimiz İlaç Değildir.    8 yaşından itibaren gelişim süreci devam eden çocuklar için uygundur.İlgili yasa ve yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek bitkisel destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Destek hattı numaralarımızdan haftanın 7..
120,00₺
Marka: Makren Model: MAK1565
Bu Ürünü Paylaş                                               &nb..
54,90₺
Marka: Makren Model: MAK-00135
 Propolis İçeriğinde herhangi bir kimyasal bulunmaz. Arıların doğal olarak ürettiği organik propolisin özel olarak sıvılaştırılmasıyla elde edilir. Takviye edici gıda olarak kullanılır. İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endi..
88,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)